Dewocjonalia


Sklep z dewocjonaliami oferuje ogrom artykułów religijnych. Do jego oferty zaliczymy nie tylko pamiątki z różnych okazji, np. chrzest, ślub, pierwsza komunia. Możemy zaopatrzyć się w artykuły potrzebne do przyjęcia sakramentów, jak świece chrzcielne, pierwszokomunijne, wianuszki dla dziewcząt do pierwszej komunii, rękawiczki, a nawet ubranka do chrztu lub białe szatki.Jeśli czekasz na wizytę księdza odwiedzającego domy po kolędzie możesz nabyć krzyże na stół, świeczniki, świece. Kup bożonarodzeniowe szopki betlejemskie. Oprócz tego dostępna jest cała masa medalików świętych jak choćby cudowny medalik, medalik ze Świętym Michałem Archaniołem, medaliki szkaplerzne.
Szukasz modlitewnika, który ułatwi dziecku lub Tobie zrobić porządny rachunek sumienia, spotkać się na rozmowie z Bogiem lub zapoznać się z pieśniami religijnymi? Na pewno każdy sklep z dewocjonaliami zaspokoi taką potrzebę i znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Jeśli odpowiada ci modlitwa różańcowa, to z całą pewnością będziesz potrzebować porządnie wykonanego różańca, który posłuży ci przez długi czas. Różaniec będzie dla ciebie wsparciem w trudnych chwilach.
Piękne obrazy z wizerunkami świętych, srebrne figury, figurki Matki Bożej wykonane z trwałego tworzywa, to także artykuły, które oferują sklepy z artykułami religijnymi.

Zobacz: ogrody Kraków.